Linki


Blogi, które polecam:


Nowy Świat Andrei [zakończony]

Było ich więcej, ale się wykruszyło, a nie widzę sensu polecać coś, co zostało opuszczone i nie wiadomo, czy autorka wróci.

Często jestem spóźniona, więc od razu przepraszam, ale jak się zjawiam, to nadrabiam wszystko. Zazwyczaj też przychodzę, gdy na blogu są przynajmniej dwa rozdziały. Mam też życie prywatne i inne pasje, które staram się rozwijać. 

Szablon:

Katalogi, do których należę:

4 komentarze:

 1. Witaj ;)
  Jesteś autorką bloga. Zakładam więc, że wiesz jakie są początki jakiejkolwiek strony internetowej w świecie pełnym nowości. Nie ważne czy jest to blog czy katalog.

  Niedawno założyłam Stowarzyszenie (nie)potrzebnych bloggerów i chciałabym prosić Cię o pomoc. Dopiero zaczynam raczkować, a zależy mi, by w jednym miejscu skupić blogi. Chciałabym oferować Tobie większą ilość wyświetleń, komentarzy, większą sławę ;)
  Zapraszam, obejrzyj, przeczytaj i zadecyduj czy warto dołączyć do naszej rodziny.

  Pozdrawiam, Aneta

  https://stowarzyszenieniepotrzebnychbloggerow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, piszę z Konstruktywnej Krytyki Blogów. Po dość długotrwałego braku aktywności w ocenianiu chcemy uporządkować kolejki. Dlatego prosze o informację na http://konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com/p/zgoszenia.html czy wciąz jesteś zainteresowana oceną bloga do 21.11 włącznie. brak informacji potraktujemy tak samo jak odpowiedź negatywną/brak dalszego zainteresowania oceną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, przychodzę z KKB z pewnym zapytaniem. Otóż wspólnie z Condawiramurs pomyślałyśmy, że chętnie przygarnęłybyśmy twoje opowiadanie z wolnej kolejki do oceny grupowej. Chciałybyśmy wiedzieć, czy taka opcja ci odpowiada.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, odpowiadając na Twoje pytanie - tak, przeslij nam opowiadanie mailowo, właściwie w ten sposób dla nas będzie jeszcze łatwiej, a Ty nie musisz znosić blokady ;)

  OdpowiedzUsuń

Nie życzę sobie żadnego spamu! Nigdzie!
Jeśli zignorujesz moją prośbę, nie zdziw się, gdy będę dla ciebie wredna.