Autorka

Mari Kim

Zazwyczaj jestem uprzejma, ale szczera z dystansem do siebie i tego, co robię. Jeśli piszę, że coś mi się podoba, to mi się podoba, jednak nie będę też ukrywać, jeśli jest odwrotnie. Potrafię być wredna i sarkastyczna, głównie dla tych, co na to zasługują. Niekiedy bywam dość krytyczna i choć mam to już w naturze, staram się z tym walczyć.
Czasem dziecinna, ale jednak coraz bardziej dorosła. W końcu osiemnastka minęła wieki temu, człowiek się zmienia a i spojrzenie na pewne rzeczy ulega zmianie. Tolerancyjna (nie tylko dla słodkich gejów) choć nie do końca, bo pewne zachowania ludzi będę potępiać. Otwarta na wiedzę w zakresie moich zainteresowań. Uwielbiam klimaty Dalekiego Wschodu, ale nie, nie jestem szurniętą kobitką, co ma fioła na punkcie wszystkiego, co azjatyckie (w negatywnym znaczeniu tego słowa); również nie zamykam się tylko na tamten świat, który jednak ma wady. Lubię poszerzać horyzonty.
W blogosferze od 2013 roku. Jestem typem cichego stalkera, co widzi wszystko, ale nie zawsze się odzywa. Mało kiedy wylewam sztuczną uprzejmość, bo nie lubię tego, ani kłamstw. Popełniam błędy, jak każdy człowiek, ale staram się robić ich, jak najmniej.
Trochę leniwa dupa ze mnie, a zarazem bardzo pracowita. Niekiedy wytrwała.

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, śmiało pisz! Najwyżej ugryzę i zostanie pamiątka po mnie. ;)

Kontakt:

Email: mari.kim@onet.com.pl
GG: 63384878
Facebook: Mari Kim
YouTube: Mari Kim
Wattpad: Mari Kim
Opowi.pl Mari Kim
Ask: Mari Kim

Najszybciej odpowiadam na wiadomości email.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie życzę sobie żadnego spamu! Nigdzie!
Jeśli zignorujesz moją prośbę, nie zdziw się, gdy będę dla ciebie wredna.