Autorka

Mari Kim

Zazwyczaj jestem uprzejma, ale szczera z dystansem do siebie i tego, co robię. Jeśli piszę, że coś mi się podoba, to mi się podoba, jednak nie będę też ukrywać, jeśli jest odwrotnie. Potrafię być wredna i sarkastyczna, głównie dla tych, co na to zasługują. Niekiedy bywam dość krytyczna i choć mam to już w naturze, staram się z tym walczyć.
Czasem dziecinna, ale jednak coraz bardziej dorosła. W końcu osiemnastka minęła wieki temu, człowiek się zmienia a i spojrzenie na pewne rzeczy ulega zmianie. Tolerancyjna (nie tylko dla słodkich gejów) choć nie do końca, bo pewne zachowania ludzi będę potępiać. Otwarta na wiedzę w zakresie moich zainteresowań. Uwielbiam klimaty Dalekiego Wschodu, ale nie, nie jestem szurniętą kobitką, co ma fioła na punkcie wszystkiego, co azjatyckie (w negatywnym znaczeniu tego słowa); również nie zamykam się tylko na tamten świat, który jednak ma wady. Lubię poszerzać horyzonty.
W blogosferze od 2013 roku. Jestem typem cichego stalkera, co widzi wszystko, ale nie zawsze się odzywa. Mało kiedy wylewam sztuczną uprzejmość. Zawsze staram się być sobą, prawdziwą mną i nikogo nie udawać. Popełniam błędy, jak każdy człowiek, ale staram się robić ich, jak najmniej.
Trochę leniwa dupa ze mnie, a zarazem bardzo pracowita. Niekiedy wytrwała. Moim marzeniem jest stać się pozytywną i motywującą osobą, która będzie rozsiewać pogodę ducha i zarażać optymizmem wszystkich dookoła. Cały czas pracuję nad sobą, bo lubię się rozwijać, a nie stać w miejscu. Samodoskonalenie się jest u mnie na pierwszym miejscu.

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, śmiało pisz! Najwyżej ugryzę i zostanie pamiątka po mnie. ;)

Kontakt:

Email: mari.kim@onet.com.pl
GG: 63384878
Facebook: Mari Kim
YouTube: Mari Kim
Wattpad: Mari Kim
Opowi.pl Mari Kim
Ask: Mari Kim

Najszybciej odpowiadam na wiadomości email.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie życzę sobie żadnego spamu! Nigdzie!
Jeśli zignorujesz moją prośbę, nie zdziw się, gdy będę dla ciebie wredna.